مختصری درباره شرکت

شرکت سگال صنعت صدرا به پشتوانه دانش فنی و تئوری مدیران خود در تهران بنا نهاده شد. در طول این سالها پشتکار و تلاش بی وقفه ما به رشد و گسترش شرکت در زمینه های مختلف منجر شده است. و امروز مفتخر به ارائه بهترین خدمات در زمینه های مهندسی نفت و گاز، مهندسی برق و انرژی های تجدیدپذیر و مهندسی صنایع تصفیه آب و فاضلاب هستیم.

تیم مهندسین ما با تجربه اجرایی و علمی قابل اعتنا و سابقه مشارکت در پروژه های بزرگ داخلی و خارجی عزم خود را برای ارائه برترین خدمات جزم کرده و براساس نیاز و برنامه زمانی شما، با استفاده از برترین و معتبر ترین محصولات تولید داخل و خارج، پروژ های شما را به بهترین نتیجه ممکن می رسانند

مهم ترین فعالیت های شرکت

پروژ ه های صنعت نفت و گاز

با استفاده از روابط قوی با بهترین تولیدکنندگان تجهیزات صنعت نفت و گاز در آسیا و اروپا، و با داشتن چندین سال آشنایی میدانی با زیرساخت ها و شرکت ها و پالایشگاه های کشور در این زمینه در خدمت شما هستیم.

تصفیه آب و فاضلاب

مشارکت و مدیریت در اجرا و طراحی تعدادی از پروژه های بنیادین صنعت آب در سراسر کشور و اروپا، تعامل با بزرگترین شرکت های فعال در این زمینه، و آشنایی کامل با نیازهای موجود در این صنعت، تهنا بخشی از توانمندی ما در صنعت آب و فاضلاب می باشد.

انرژی های تجدیدپذیر

تجربه طراحی و اجرای پروژه های برق و گرمایش خورشیدی در مقیاس های مختلف، سالها مشارکت و فعالیت فنی و علمی در پروژه های عظیم نیروگاه های بادی در کشور، در کنار آشنایی تخصصی با نیازهای برق مصرفی ساختمان ها و ویلاهای مسکونی، جزئی از زرومه ما در پیشرو ترین صنعت تولید انرژی در جهان می باشد.

بهینه سازی و اتوماسیون ساختمان

سالها تلاش عملی ما در اجرای تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در پروژه های سراسر کشور، تحقیق آکادمیک در در زمینه بهینه سازی و هوشمند سازی مصرف انرژی، استفاده از به روزترین مقالات و نظرات برترین اساتید دانشگاهی دانشگاه های اروپا و آمریکا، کلید حل مشکلات شما در راستای بهینه سازی و هوشمند سازی پروژه خود می باشد.