سه شنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / حکم جدید متولی زاده برای رخشانی مهر

حکم جدید متولی زاده برای رخشانی مهر

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل توانیر، غلامعلی رخشانی‌مهر به عنوان مسئول اجرای تامین زیرساخت و توسعه حمل و نقل برقی منصوب شد. به‌گزارش برق نیوز، بر اساس این حکم، مسئولیت اجرای طرح تامین زیرساخت‌ها و توسعه حمل و نقل برقی با اولویت موتورسیکلت‌های برقی به غلامعلی رخشانی‌مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر محول شده است.
محمدحسن متولی‌زاده مدیرعامل توانیر در این حکم خطاب به رخشانی‌مهر تاکید کرده است: «به‌منظور کمک به کاهش آلودگی هوا در کلان‌شهرها، وزارت نیرو توسعه حمل و نقل برقی با اولویت موتورسیکلت‌های برقی را در برنامه‌های خود قرار داده است. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت برنامه‌ریزی و پیگیری اجرای سیاست‌های وزارت نیرو، مسئولیت اجرای طرح تامین زیرساخت‌ها و توسعه حمل و نقل برقی با اولویت موتورسیکلت‌های برقی به جنابعالی محول می‌گردد.»
بر پایه این گزارش، این اقدام جدی‌ترین ورود صنعت برق و توانیر به موضوع تامین زیرساخت‌های مورد نیاز برای خودرو‌ها و به ویژه موتورسیکلت‌های برقی است.
پیش از این رضا اردکانیان، وزیر نیرو از تصمیم این وزارتخانه برای کمک به حل معضل آلودگی هوای کلانشهر‌ها خبر داده بود.Original Article

درباره ی شرکت سگال صنعت صدرا