سه شنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / برق ۲۰ روستای سیل زده جاسک وصل شد

برق ۲۰ روستای سیل زده جاسک وصل شد

سخنگوی استانداری هرمزگان از وارد مدار شدن برق ۲۰ روستای سیل زده شهرستان جاسک خبرداد. به گزارش برق نیوز، فاطمه رکن الدینی ، افزود: با بارندگی‌های اخیر و مسدود شدن راه دسترسی به روستا‌های شهرستان جاسک، برق و ارتباط این مناطق قطع شده که امروز با تلاش اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان علاوه بر بازگشایی برخی از این مسیر‌ها برق ۲۰ روستای این منطقه وارد مدار شد.
وی با بیان اینکه همچنین با وارد مدار شدن برق روستا‌های منطقه ارتباط مخابراتی آن‌ها نیز برق قرار شد، تصریح کرد: عملیات امداد و خدمات رسانی به منطقه همچنان ادامه دارد و سعی بر این است که تا پایان امروز محور جاسک-کنارک بازگشایی شود.
رکن الدینی اضافه کرد: برای بازگشایی مسیر‌های مسدود شده در شرق استان بر اثر بارندگی از تمامی ظرفیت‌ها و تجهیزات دستگاه‌های اجرایی استان و بخش خصوصی استفاده شده است.
وی با بیان اینکه جاده دسترسی اولین پل تخریبی بعد از پل گابریک به اتمام رسیده و عملیات اجرایی راه دسترسی دومین پل تخریبی بعد از پل گابریک آغاز شده است، خاطرنشان کرد: شب گذشته (۲۳ دی ماه) جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در جاسک با حضور مدیران کل استان به منظور تسریع در عملیات خدمات رسانی پنج کمیته تشکیل شد.
سخنگوی استانداری هرمزگان در پایان گفت: این کمیته‌ها تحت عنوان کمیته راه و ارتباطات و امنیت به ریاست فرماندار، کمیته برق و آب به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، کمیته بهداشت و امداد و نجات به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، کمیته مسولیت اجتماعی، تجهیز منابع وتامین امکانات به ریاست سعدینی مشاور استاندار و کمیته تعیین خسارات با مسئولیت سازمان مدیریت تشکیل شدند که تا پایان امشب باید آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده در منطقه را گزارش دهند. منبع: ایسناOriginal Article

درباره ی شرکت سگال صنعت صدرا